Informácie o výrobcovi

Výrobcovia

Reklama

seachem

Benibachi Black Soil 2kg Normal

    Vypredané
  • Výrobca: BENIBACHI

10.80€

 vypredané 

Japonský substrát špeciálne určený pre krevety vysokej kvality ponúka dlhodobú a konzistentnú kvalitu. Upravuje parametre vody aby bola vhodná pre chov aj tých najnáročnejších kreviet.

Black soil je substrát pre CRS krevety tej najvyššej kvality. Poskytuje optimálne podmienky pre život aj tých najnáročnejších kreviet. Jedinečné vlastnosti tohto substrátu značne uľahčujú starostlivosť o krevetárium a udržujú vodu mierne kyslú s pH 6 + - 0,5.
Vytvára priaznivé podmienky pre život a reprodukciu kreviet Caridina. Absorbuje  látky, ktoré znečistujú vodu ako dusičnany a fosfáty v novo založenom akváriu, takže voda sa vyčistí už počas jedného dňa. 
BENIBACHI Black soil obsahuje špeciálne zložky prísad a minerálnych látok, čím významne zlepšuje zdravotný stav a kondíciu kreviet a znižuje úmrtnosť v dôsledku neúspešného zvliekania. Pozitívny vplyv na kondíciu kreviet je pozorovatelný takmer okamžite. 
Substrát má charakteristickú nepravidelnú štruktúru a jeho optimálna tmavá farba zvýrazňuje farbu kreviet. Pre plnohodnotné využitie jeho vlastností sa odporúča používať v hrúbke aspoň 5,5-6 cm.

Odporúčané množstvo substrátu pre akvárium :
30x30x30cm - 5 litrov
45x30x30cm - 7,5 litra
60x30x35cm - 10 litrov
90x45x45cm - 22 litrov
120x45x45cm - 30 litrov
Hlavné výhody BENIBACHI Black soil :
substrát s dlhoročnou tradíciou má konzistentné vlastnosti vysokej kvality
vytvára dokonalé kyslé prostredie vhodné pre život kreviet CRS
zlepšuje zdravotný stav a znižuje úmrtnosť
veľká pórovitosť výrazne zlepšuje biologickú filtráciu
vysoká adsorpcia pomáha udržiavať kryštálovo čistú vodu a odstraňuje zákal
Japonské produkty Benibachi víťazia v porovnávacích testoch po celom svete. Táto značka ponúka najširšiu podporu chovu kreviet CRS s produktami, ktoré sú otestované tisíckami chovateľov už od roku 2000.


Copyright © 2022 AkvaObchod internetova akvaristika. Powered by Discus s.r.o.