Informácie o výrobcovi

Výrobcovia

Reklama

seachem

SunSun HW-302 - vonkajší filter do 250l

    Vypredané
  • Výrobca: SunSun

55.00€

 vypredané 

Na stavbu sa použili tie najlepšie materiály. Telo, kryt a iné plastové prvky sú vyrobené z ABS plastu, ktorý je amorfný materiál s vysokou hustotou. Je charakterristický vysokou odolnosťou voči trhlinám a mechanickým poškodením.

 

Tesnenia sú vyrobené z gumy s správnym množstvom polyolefínových reťazcov, ktoré sú zodpovedné za primeranú flexibilitu a trvanlivosť. Systém dvojitého tesnenia dopĺňa účinnosť tesnosti.

 

 

 

Filter má systém "aqua-stop", ktorý blokuje prívod vody z hadic filtra. Tento ventil umožňuje odpojiť hadice od krytu filtra.

 

 

 

 

Čerpadlo s vysokou účinnosťou zaisťuje bezhlučný chod. Rotor má keramické ložiská a osku , preto umožňuje použitie aj s morskou vodou. Rotor je uzavretý v tesnom a veľkom kryte filtra, ktorý dodatočne potláča hluk čerpadla a gumové nožičky potlačujú všetky vibrácie.

 

 

 

 

 


Filter je pôvodne vybavený rôznymi filtračnými médiami.

Biologickú filtráciu poskytuje bio-keramika s rôznou pórovitosťou a biobalmi. Keramika a BioBall sú domovom pre baktérie ktore znižijú NH3, NH4 a NO2 v akváriu zároveň ovplyvňuje zdravotný stav rýb a zabezpečuje prirodzené prostredie pre rastliny.

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny. Je to náplň, ktorá vyjasnuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie.

Mechanická filtrácia je poskytovaná bio molitanom s vhodnou zrnitostou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z kalu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí substrátu.

Koše pre filtračné médium sú vhodné pre akúkoľvek filtračnú vložku v závislosti od potrieb nádrže.

Technické údaje:
- účinnosť: 1000 l / h
- odporúčané pre akvárium  od 100 do 250 l
- výkon: 18W
- vonkajšie rozmery: 232 x 2532 x 395 mm
- hmotnosť: 3,5 kg
- dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
- maximálny výtlak: 1,4 m


Copyright © 2021 AkvaObchod internetova akvaristika. Powered by Discus s.r.o.